Kim jesteśmy?
Jesteśmy normalnymi ludźmi, takimi „kurami domowymi” absolutnie pochłoniętymi tematyką kulinarną. Świadczy o tym fakt, że każda wolna chwila to czas na eksperymentowanie we własnej kuchni aby wdrożyć to później zawodowo. Ciągle wyszukujemy nowych potraw, nowych smaków wszystko pod kątem naszego dietetyka. Wymieniamy się doświadczeniem, przesyłamy nowe, autorskie przepisy a potem razem degustujemy i komentujemy. Nasze doświadczenie oraz kwalifikacje pozwoliły stworzyć usługi w zakresie dietetyki oraz AUTORSKIEGO CATERINGU DIETETYCZNEGO.

 
 

KOLOROWY PIEPRZ to autorska kuchnia między nowoczesnymi, a tradycyjnymi smakami.
„Autorsko” czyli w taki sposób, jak sami jadamy oraz jak karmimy osoby które kochamy. Posiłki podajemy tak jak chcielibyśmy aby nam podawano. Oprócz smaku ogromnie ważnym dla nas aspektem jest estetyka podania.
Do naszych diet wykorzystujemy najlepsze dostępne produkty na całym świecie. Korzystamy z lokalnych dostawców warzyw i owoców, polskich ryb i mięsa, lokalnej mleczarni ale także wykorzystujemy oryginalne produkty z dalekiego importu. Wszystko skrupulatnie ważone, liczone pod okiem naszego dietetyka.
Kompleksowość dostarczanych w tej diecie makroskładników zapewnia poprawę nawyków żywieniowych a co za tym idzie wyników medycznych.

 

Naszym celem jest dostarczać takie posiłki, aby Klient mógł poczuć się jak w najlepszej restauracji. Każde poszczególne pudełko ma ukryte w sobie smaki zarezerwowane dla konkretnej kuchni. Decydując się na jedną z naszych diet będziesz miała możliwość prawdziwych podróży kulinarnych.


Odżywiamy ludzi świadomych tego co jedzą.
Jeśli zaufasz nam w kwestii żywienia, szybko zauważysz różnicę nie tylko w sylwetce ale przede wszystkim w samopoczuciu. Dostarczamy zbilansowane posiłki na cały dzień własnym transportem, dzięki czemu mamy pewność, że szybciej i świeżej się po prostu nie da. Dostawy realizujemy z zachowaniem maksymalnego dla Klienta komfortu.
Jesteśmy lokalną firmą, dlatego możesz być pewna/pewny, że zanim wstaniesz do pracy posiłki dla Ciebie będą już czekały.

KolorowyPierprz Facebook