indeks12342indeks1231313
indeks111indeks12
indeks3indeks4
Przepisy w diecie Autorskiej są wynikiem połączenia doświadczenia i dociekania. To równowaga między nowoczesnymi, a tradycyjnymi smakami. „Autorsko” czyli w taki sposób, jak sami jadamy oraz jak karmimy osoby które kochamy. Posiłki podajemy tak jak chcielibyśmy, aby nam podawano. Oprócz smaku ogromnie ważnym dla nas aspektem jest estetyka podania.
Dieta Autorska to dieta z wykorzystaniem najlepszych dostępnych produktów na całym świecie. Korzystamy z lokalnych dostawców warzyw i owoców, polskich ryb i mięsa, lokalnej mleczarni ale także wykorzystujemy oryginalne produkty z dalekiego importu. Wszystko skrupulatnie ważone, liczone pod okiem naszego dietetyka. Kompleksowość dostarczanych w tej diecie makroskładników zapewnia poprawę nawyków żywieniowych a co za tym idzie wyników medycznych.
Jeśli nie masz alergii pokarmowych, przejdź na naszą dietę autorską - zobaczysz, że podobnie jak my otworzysz się na nowe smaki i będziesz czerpał ogromną przyjemność z jedzenia - z korzyścią dla zdrowia.

Ta dieta skierowana jest do osób które chcą wykluczyć z diety gluten i laktozę.
Oparta na bazie diety autorskiej z wykorzystaniem wszystkich jej walorów. Posiłki zostają dobrane w taki sposób aby nie występowały te dwa alergeny. Dieta bogata w świeże warzywa, najlepszej jakości mięsa oraz jaja z własnej fermy.
Przekonaj się jak rozmaicie można jadać bez niechcianych alergenów.

Dieta dostosowana do potrzeb wegetarian, którzy chcą jeść pysznie i różnorodnie. Tutaj nie znajdziesz mięsa, ryb ani owoców morza. Poznasz za to wyjątkowe smaki, a Twoje menu bogate będzie w świeże warzywa i owoce, rośliny strączkowe, pestki i orzechy, nabiał oraz jaja z własnej fermy.
Zadbamy o to, aby nasze posiłki dostarczyły Ci wszystkich niezbędnych składników odżywczych.
Spróbuj i przekonaj się, że dieta wegetariańska może być jednocześnie smaczna, urozmaicona i dobrze zbilansowana.

Dieta oparta na bazie diety autorskiej wykluczająca z jadłospisu mięso. Zbilansowana w taki sposób, aby dostarczyć Ci wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Opiera się głównie na produktach roślinnych, nabiale, jajach oraz najwyższej jakości, świeżych rybach .
Dzięki tej diecie nie tylko wyeliminujesz ze swojego menu mięso, poznasz również wyjątkowe smaki i zadbasz o swoje zdrowie.
Spróbuj i przekonaj się, że taka dieta nie musi być wcale nudna i monotonna.

To wyjątkowe połączenie dwóch diet dla najbardziej wymagających klientów. Skierowana jest do osób które chcą wykluczyć z jadłospisu mięso, gluten i laktozę.
Dieta ta została skomponowana w taki sposób, aby dostarczyć Ci wszystkich niezbędnych składników odżywczych. W jej menu znajdziesz produkty zbożowe naturalnie bezglutenowe, nabiał bezlaktozowy oraz roślinne substytuty nabiału, owoce i warzywa, najlepszej jakości, świeże ryby i jaja z własnej fermy.
Spróbuj i przekonaj się, że rezygnując z mięsa, glutenu i laktozy można jeść pysznie, różnorodnie i zdrowo.

Lunch box to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą jeść zdrowo i różnorodnie w pracy. Znajdziesz w nim 3 posiłki z pierwszej połowy dnia: śniadanie, II śniadanie i obiad, które dostarczą Ci łącznie 1000 kcal.
Menu tej diety to równowaga między nowoczesnymi, a tradycyjnymi smakami.
Dzięki lunch boxowi wprowadzisz do swojego dnia odpowiednio zbilansowane posiłki i zdrowe nawyki, poznasz nowe, wyjątkowe smaki, zaoszczędzisz swój czas i pieniądze oraz nie będziesz musiał już jeść w biegu.

[
KolorowyPierprz Facebook