Poznaj nas bliżej

O nas

Od 2016r.

Catering Kolorowy Pieprz powstał w 2016 roku w Pruszczu Gdańskim jako Bistro Box. Osiedlowe bistro serwujące zdrowe i zbilansowane posiłki wg autorskich przepisów. Szybko okazało się że pomysł na zdrowe jedzenie w nowoczesnym wydaniu podoba się nie tylko okolicznym mieszkańcom. Do naszego bistro przyjeżdżały osoby z całego Trójmiasta a nawet z okolicznych miejscowości. Tak zaczęły się dostawy naszej pierwszej diety autorskiej. Skąd nazwa?  KOLOROWY PIEPRZ to inicjatywa kilkunastu osób całkowicie pochłoniętych tematyką kulinarną i miłośników zdrowego żywienia. Świadczy o tym fakt, że każda wolna chwila to czas na eksperymentowanie we własnej kuchni aby wdrożyć to później zawodowo. 

Zespół

Zespół tworzą wieloletni współpracownicy oraz przyjaciele pod kierownictwem Izabeli i Adama Bartoszewicz. W 2020 roku firma wzięła kredyt na własny budynek oraz kompleksowy remont pod produkcję cateringu. Dwu poziomowy budynek o łącznej powierzchni 700m2 daje duże możliwości produkcyjne. Rok później w wyniku współpracy z ogólnopolską firmą Goodpseed Kolorowy Pieprz zaczął realizację dostaw na terenie całej Polski.

Klienci nas doceniają

Nasza firma od 2019 roku zajmuje czołowe miejsca w ogólnopolskiej porównywarce cateringów dietetycznych DIETLY PL. Od samego początku szefem kuchni jest Izabela która osobiście uczestniczy w wyborze najlepszych składników oraz ostatecznego smaku potrawy. Jej zastępcą od 2022 roku jest Żaneta Wisny - mistrz organizacji, tempa pracy oraz lider w "zarażaniu pozytywną energią” 🙂 W odpowiedzi na wymagania klientów w 2023 roku do naszej oferty wprowadziliśmy diety medyczne m.in dietę LowFODMAP opartą o surowe wytyczne Monash Univerity w Australii oraz dietę z niskim indeksem glikemicznym LowIG.

Doradzimy i pomożemy

Od początku dietetykiem w Kolorowym Pieprzu jest Paula Deszczyńska dostępna dla naszych klientów pod numerem 533 828 102 lub mailem box@kolorowypieprz.pl Osobą odpowiedzialna za dostawy oraz opakowania wymienne jest Jakub Laskowski dostawy@kolorowypieprz.pl

Zapraszamy do przetestowania jednej z naszych diet z kodem rabatowym TESTY oraz dołączenie do grona stałych klientów 🙂

Go top